KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Etsning 11729198
nr 1172 9198
Axel Fridell
(1894-1935), Sverige
Etsning, Signerad, Porträtt av Otto von Friesen, motivet: 26x16 ca
Utrop:
800 kr
Såld:
200 kr
måndag 26 mars 2018
kl 19:31:32
100 kr
150 kr
Axel Fridell
Läs mer om Axel Fridell